Art Maris Yapı | Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan, köklerinin babadan oğula geçmesi planlanarak 1977 yılında kurulan Çatısan firması ile atmış ve uzun yıllar inşaat sektörünün farklı alanlarında hizmet vererek başlamıştır. Kazandığı tecrübelerin gücü zamanla artmış ve bu yolda her yıl daha sağlam adımlar atarak ilerlemiştir.

Enis BİLGİÇ, 2004 yılından beri bu sektörde iddialı ve büyük birçok projenin gerçekleşmesinde pay sahibi olmuştur. Modern ve kalıcı yaşam alanlarının inşa edilmesinin yanısıra, birçok delux turistik tesisleri ilçemize kazandırarak, turizm sektöründe de istihdam sağlanmasına katkıda bulunmuştur.

ENİS BİLGİÇ, tüm bu tecrübe ve birikimlerini daha geniş kitlelere aktarabilmek için  iş ortağı MİRAÇ YILMAZ ile birlikte ART MARİS YAPI yı kurmuştur. Muğla, Marmaris ve civarındaki tüm yerleşim yerlerinde yeni, çağdaş, güvenli ve konforlu yaşam alanları gerçekleştirmeyi kendisine hedef seçmiş olan ART MARİS YAPI, yaratıcı,yenilikçi, değişim ruhu taşıyan mimari projeleri ile güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerinin doğrultusunda genç ve dinamik kadrosuyla YÜKSELEN KALİTE nin öncüsü olacaktır…Saygılarımızla…

 

ENİS BİLGİÇ & MİRAÇ YILMAZ

Misyonumuz

Çevre ve şehirle uyum içinde olan yapılara hayat vererek, topluma iyi bir yaşam sağlamak, sağlam ve kalıcı değerler katmak.

Vizyonumuz

Kazandığımız güven, deneyim ve işimize olan saygıyla modern ve kalıcı yaşam alanları inşa ederek, müşteri memnuniyeti önceliği olan sürekli büyümeyi ve gelişmeyi amaç edinmiş sınıfında lider bir kurum olmak.
YUKARI