Müşterilerimizin beklentilerini kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan bu yol; köklerini babadan oğula geçmesi planlanarak 1977 yılında kurulan Çatısan firması ile atmış ve uzun yıllar inşaat sektörünün farklı alanlarında hizmet vererek başlamıştır. Kazandığı tecrübelerin gücü zamanla artmış ve yoluna her yıl daha sağlam adımlar atarak ilerlemiştir.

ENİS BİLGİÇ, 2004 yılından beri bu sektörde son derece iddialı ve büyük birçok projenin gerçekleşmesinde pay sahibi olmuştur. Yalı ve Kıyı Residence gibi çağdaş yaşam alanlarının ve daha birçok konut alanının yaratılmasının yanısıra, SUPREME OTEL, BLISS BEACH OTEL ve HOTEL CASA DE MARİS gibi delux turistik tesisleri ilçemize kazandırarak, turizm sektöründe de istihdam sağlanmasına katkıda bulunmuştur.

ENİS BİLGİÇ, tüm bu tecrübe ve birikimlerini daha geniş kitlelere aktarabilmek için  iş ortağı MİRAÇ YILMAZ ile birlikte ART MARİS YAPI yı kurmuştur. Muğla, Marmaris ve civarındaki tüm yerleşim yerlerinde yeni, çağdaş, güvenli ve konforlu yaşam alanları gerçekleştirmeyi kendisine hedef seçmiş olan ART MARİS YAPI, yaratıcı,yenilikçi, değişim ruhu taşıyan mimari projeleri ile güven, dürüstlük ve sosyal sorumluluk prensiplerinin doğrultusunda genç ve dinamik kadrosuyla YÜKSELEN KALİTE nin öncüsü olacaktır…Saygılarımızla…

 

ENİS BİLGİÇ & MİRAÇ YILMAZ

Art Maris Yapı A.Ş.

info@artmarisyapi.com